ZAJĘCIA

W swojej ofercie mamy zajęcia mentalne, prozdrowotne, odbywające się przy spokojnej muzyce w wolniejszym tempie takie jak: zdrowy kręgosłup, joga, stretching, pilates, trening mięśni głębokich, zajęcia rozluźniające ciało TRE, trening dna miednicy, relaks z gongiem, trening relaksacyjny, zajęcia aktywny senior, pilates rodzinny, na który możesz ćwiczyć z dzieckiem.

Zdrowy kręgosłup to profilaktyka dla Twojego kręgosłupa oraz poprawienie jego funkcjonowania przy już pojawiających się problemach, często wynikających z siedzącego trybu życia. Skupiamy się na odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym. Bezpośrednimi korzyściami, które wyniesiesz z zajęć to: lepsze samopoczucie, poprawa postawy, poprawa stabilizacji kręgosłupa i stawów obwodowych, minimalizacja skutków przeciążeń narządów ruchu, uelastycznienie mięśni i zmniejszenie napięć. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodny sprzęt: rollery, duże i małe piłki gimnastyczne, taśmy. Zajęcia dla każdego , odbywające się przy spokojnej, relaksującej muzyce!

 

Joga kręgosłupa to profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Rozciągamy się i regenerujemy nasz kręgosłup po wielu godzinach siedzenia za biurkiem. Jeśli chcesz poprawić swoją koordynację ruchową, zwiększyć mobilność w stawach i nie nudzić się na zajęciach to joga kręgosłupa jest właśnie dla Ciebie. Rozpoczynamy krótką rozgrzewką, by w dalszej części przejść do praktyki, w której poznajemy nowe asany i uczymy się techniki ich wykonywania.

Bezpośrednimi korzyściami, które wyniesiesz z zajęć to: lepsze samopoczucie i uczucie zrelaksowania, poprawa postawy i zakresu ruchów, poprawa stabilizacji kręgosłupa, uelastycznienie i rozciągnięcie mięśni i zmniejszenie napięć. Praktykę kończymy przyjemną relaksacją.

 

Stretching-Wyjdź 👣 ze swojej skorupy 🐢 i rozruszaj skostniałe mięśnie! Poczuj, że Twoje ciało może być miękkie i przyjemnie rozciągnięte, ruchy swobodne, płynne 🐬. Na koniec każdych zajęć czeka Cię przyjemny relaks. 🌴

 

Na wiele zajęć możesz przyjść z dzieckiem.

zajęcia

 

Poza tym osoby nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej i mocny wycisk zapraszamy za dynamiczne zajęcia: cross trening obwodowy dla dorosłych (i dzieci), interwały, tabatę, oraz zajęcia taneczne dla dzieci.

W ofercie posiadamy też często zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mam z niemowlętami i małymi dziećmi oraz różne warsztaty tematyczne dotyczące zdrowego odżywiania, relaksacji i medytacji,  treningu mięśni dna miednicy i wiele innych!

———————————————————————————————————–

Cena za wejście jednorazowe online 17zł

Ćwiczymy w bardzo kameralnych grupach do 8 osób, pod uważnym okiem instruktora, który opiekuje się każdym uczestnikiem

———————————————————————————————————–

TWOJA REZERWACJA TO WAŻNA INFORMACJA

Nie prowadzimy zamkniętych grup więc możesz dołączyć do zajęć w każdej chwili. Masz pytania? Odezwij się do nas pod telefonem 506 662 950 , podpowiemy zajęcia, które będą dopasowane do Twoich potrzeb

👉Twoja rezerwacja jest dla nas bardzo ważną informacją. Jeżeli nie zbierze się minimalna liczba osób, może okazać się, że odwołamy zajęcia, na które planowałaś(eś) przyjść, a my o tym nie wiedzieliśmy, bo się nie zapisałaś(eś). Jednocześnie, na małej sali mieści się tylko 7 osób, więc rezerwacja da Ci pewność, że miejsca dla Ciebie nie zabraknie. Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie 506 662 950 , mailowo klubmatatu@gmail.com 📧 lub przez fanpage https://www.facebook.com/klubmatatu/ 💻📱

👉Możesz przyjść również bez zapisów. Jeśli wybierasz się do nas jednak spontanicznie, na 3 godziny przed zajęciami upewnij się, że nie ma zmian w grafiku. Zadzwoń lub napisz sms 506 662 950📞. Pierwszeństwo mają osoby z rezerwacji.

👉Odwołać rezerwację możesz najpóźniej na dziesięć godzin przed rozpoczęciem zajęć (dla zajęć popołudniowych), lub w przypadku zajęć porannych, do godziny 19 dnia poprzedniego. Niestawienie się na zajęciach i nieodwołanie na czas jest równoznaczne z obecnością i za te zajęcia trzeba uiścić opłatę. Dla klientów wejściówkowych będzie to zapłacenie za wejście. Klientom z kart partnerskich zajęta zostanie kaucja w wysokości 27 zł, która należy uiścić przed pierwszym przyjściem na zajęcia. Kaucję można zapłacić przelewem Bank Millenium 18 1160 2202 0000 0002 7320 5151 lub w klubie przed zajęciami.

Przed udziałem w zajęciach zapoznaj się z Regulaminem Klubu

Regulamin 2019

 

 

Pilates, Joga kręgosłupa, Zdrowy kręgosłup, Stretching, Elastyczny kręgosłup, Vinyasa, Relaks, Aktywna ciąża, Aktywna mama z dzieciem, Aktywny senior, TRE- rozluźniające ciało, Cross obwodowy, Trening dna miednicy, Trening mieśni głębokich, Zajęcia dla dzieci, Joga dla dzieci